A.C.A.B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
A.C.A.B

All cops are bastards
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da sam ja....

Go down 
+3
CroatVictor
LordBastion22
don_salieri
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
hrvoje

hrvoje


Broj postova : 30
Age : 30
Location : negdje u svemiru
Registration date : 24.01.2008

Da sam ja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da sam ja....   Da sam ja.... - Page 2 Icon_minitimečet sij 24, 2008 8:56 pm

da sam ja pametan bio bih budala Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral rabbit rabbit rabbit
[Vrh] Go down
vjenco
Moderator
Moderator
vjenco


Broj postova : 118
Age : 30
Location : Beli Manastir, negdje u Baranji
Registration date : 21.01.2008

Da sam ja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da sam ja....   Da sam ja.... - Page 2 Icon_minitimečet sij 24, 2008 9:17 pm

hrvoje je napisao/la:
da sam ja pametan bio bih budala Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral rabbit rabbit rabbit

ti ne možeš biti pametan, ti si jednostavno glup
[Vrh] Go down
Tinko




Broj postova : 24
Age : 31
Location : donji miholjac
Registration date : 20.01.2008

Da sam ja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da sam ja....   Da sam ja.... - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 5:31 pm

hrvoje je napisao/la:
da sam ja pametan bio bih budala Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral rabbit rabbit rabbit

da si dosta pametniji iso bi po posebnom programu u skoli Twisted Evil Razz
[Vrh] Go down
don_salieri
Admin
don_salieri


Broj postova : 174
Age : 29
Registration date : 21.12.2007

Da sam ja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da sam ja....   Da sam ja.... - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 5:50 pm

da sam ja ja , nebi bio on ali bi onda oni rekli da sam ja on ali ja nisam on ja sam ja jer nisam ni ti ni on ali bi onda vi rekli da sam ja on ali ja nisam on ja sam ja jer nisam ni ti ni ja ni on al sad sam napiso da nisam ja ali ipak jesam jer sam krivo napiso mislio sam napisat ja nisam ti ni ja ali opet ni on ni ti isto tako ni ja ni ti ni on a pogotovo ne oni jer su mi i vi oni koji nikad nisu bili ja





Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
[Vrh] Go down
http://www.dinoparc.com/?ref=don_salieri
Sponsored content





Da sam ja.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da sam ja....   Da sam ja.... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da sam ja....
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
A.C.A.B :: Igre-
Forum(o)Bir: